Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki fotograf na wesele?

Utworzony przez hania, 22 lutego 2014 r. o 13:11
Hmmm, a co to jest google maps ??? Jakaś dzielnica Białej ??? Może to jest nieformalna nazwa :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój poprzedni wpis został usunięty, polecam Rudzki z Lublina, fotografialublin.pl tel. 64425985. Sprawdzony, co do ceny umawiaj się. Ale robi super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to ulica, która krzyżuje się z ul. Terebelską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to ulica, która krzyżuje się z ul. Terebelską.
  Czy dobrze rozumuję, chodzi o krzyżowanie się ulic takie jak krzyżowanie się ras np. chomików lub róż. Czy białą stać na nowe krzyżówki ?, Czy będzie tam miejsce dla fotografów na wesela ? I (co jest najważniejsze) czy będą wesela ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozum sobie jak chcesz.Ja miałem na myśli skrzyżowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy miałeś też na myśli skrzyżowanie równorzędne ?  Bo nie wiem jak mam się ustawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Równorzędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o Studenciku ??? Czy jest drogi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że się podpinam do tego wątku ale wydaje mi się, że temat jest zbliżony. Czy ktoś może polecić dobrego fotografa reklamowego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty chcesz reklamować pewnie jakieś tanie podroby albo jaja. Hehe w telewizji to jest reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile się zgodzą to polecam MDM Foto - są z Warszawy. Robili dla nas sesję z wesela, również plener - pomysłowość pierwsza klasa, mamy całkowicie inne zdjęcia niż nasi znajomi. Takie, na które przyjemnie się patrzy ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam firmę adi-foto, otrzymaliśmy piękne zdjęcia z naszego ślubu. Znajomi, rodzina zachwyceni. Ponownie skorzystaliśmy z jego usług, bo wynajęliśmy go na chrzest naszej córki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię pstrykanię i powiem wam prawdę to nie jest możliwe aby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od siebie polecę http://corpflash.com Bardzo podobają mi się ich realizacje. Zawsze  byłam zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jego robota się nie podobała ma moje nie ❌ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nam robiła zdjęcia ***mimaarta.pl , bardzo polecam! jak do tej pory nikt nie zrobił dla nas równie pięknych zdjęć co ona. to godne podziwu! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...